Хто в Україні бореться з догхантерами?

Ми продовжуємо серію публікацій, присвячених проблемі догхантерів в Україні. Зараз в правовому полі вирішити цю проблему системно неможливо, тому ми пропонуємо до уваги кілька способів боротьби із догхантерами та захисту тварин від них.

Раніше ми вже розповідали, як врятувати собаку, отруєного догхантерами, а також про те, як захистити свого улюбленця від вбивць тварин.

12177936_996563660382718_709579266_nТепер пропонуємо до уваги кілька ініціатив, які допомагають людям боротись із цією проблемою, адже лише об’єднавшись можна домогтись змін до законодавства та системного підходу, аби викорінити це жахливе явище з нашого життя. Якщо суспільство жорстко засудить таку діяльність вбивць тварин, це лише спонукатиме владу зайнятись проблемою на державному рівні, адже за даними волонтерів, кожні 30 хвилин один собака в Україні вмирає від рук догхантерів.

Благодійний Фонд Happy Paw запустив сайт, присвячений боротьбі з догхантерами. Там можна отримати статистику щодо проблеми по Україні, а також взірці оголошень, аби розклеїти їх біля свого дому. Оголошення звертають увагу на проблему, аби якомога більше українців дізнались, які жахливі речі відбуваються поряд із ними. Також через сайт можна зробити оголошення у соціальних мережах про цю проблему і зв’язатись для консультацій із кураторами проекту.

З 2012 року в Україні діє IAB – Information and analytical offices animal advocates. Це інформаційно-аналітичне бюро адвокатів тварин. Ініціатива займається лобіюванням змін до законодавства щодо жорстокого поводження із тваринами. Крім цього, IAB ставить собі за мету виховання відповідального ставлення господарів до своїх чотирилапих – дисципліна вигулу тварин, прибирання за чотирилапим тощо.

Один із механізмів боротьби із догхантерами – петиції до влади. Практика петицій широко розповсюджена у світі, таким чином люди привертають увагу громадськості до певних проблем, а також звертаються до влади, аби ці проблеми вирішити. В Україні запущено низку онлайн-петицій проти догхантерів, наприклад, до міського очільника Києва.

Якщо ви знаєте інші впливові ініціативи, скеровані на боротьбу із догхантерами, повідомляйте про них нам і ми обов’язково поділимось цією корисною інформацією з іншими однодумцями.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий