Ідеї: як відсвяткувати День батька зі своїм чотирилапим улюбленцем?

Вже скоро, цієї неділі, Україна відзначатиме День батька. Звісно ж, наші домашні улюбленці – як діти, а ми для них наче батьки. Давайте разом придумаємо, як відсвяткувати це день із нашими чотирилапими друзями.

Всі ми розуміємо, що хоч свято і на честь батьків, а все найцікавіше буде влаштовуватись для наших дорогих вихованців. Адже в цьому і суть батьківства 🙂 13457829_1130018157037267_1042228095_n
Ідея 1: весь день разом

Для родини і, зокрема, для наших чотирилапих друзів найкращим подарунком, безумовно, стане час. Саме тому радимо провести цей день разом, добряче погуляти, побавитись на повітрі зі своїм собакою (або ж поніжитись вдома зі своїм котом). Одним словом, приділити час найдорожчим і найулюбленішим. Повірте, будь-який чотирилапих пухнастик буде в захваті від такого подарунку!

 

Ідея 2: цікаві забавки

Нові цікаві ігри – це те, що треба, аби влаштувати свято собаці чи котику. Тварини дуже тішаться, коли мають змогу зробити щось спільно із господарем. Найкраще цей зв’язок розкриває спільна гра. До слова, і перша, і друга ідеї чудово поєднуються!

 

Ідея 3: любов усім

На жаль, не кожен собака і не кожен кіт має власний дім, власну родину і люблячих «батьків». Однак, таким тваринам можна подарувати хоч трохи своєї любові. У кожному місті є притулки чи товариства із захисту тварин, тож пропонуємо навідатись туди, принести гостинці та побавитись із місцевими вихованцями. Вони будуть неймовірно вдячні за таке!

 

Ідея 4: ще не стали «батьком»?

Ще не стали «батьком» (читай, не завели домашнього улюбленця)? Не біда! У тих же притулках сотні тварин чекають саме на Вас! Мерщій туди і ставайте люблячими «батьками». Це щастя ні з чим не порівняти!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий