Інструкція: як убезпечити свого собаку від догхантерів

Ми продовжуємо серію порад, які допомагають врятувати тварин від догхантерів. На жаль, повністю проблеми вбивства тварин вони вирішити не можуть. Переважно жертвами догхантерів стають безпритульні тварини, а зоозахисники практично безсилі у цій ситуації – відстріли відбуваються вночі, а навчити безпритульну тварину не підбирати їжу на вулиці – неможливо. Однак, нерідко жертвами вбивць собак стають домашні улюбленці. Сьогодні ми розповімо, як убезпечити їх від догхантерів.b_763f154717fb7330452a01036a256e0c

Є кілька основних правил, дотримуючись яких, ви вбережете свого улюбленця від догхантерів.

  1. Самовигулу – ні! Нерідко господарі відпускають собак на самовигул, мовляв, тварина розумна і сама вертається додому. Самотній собака на вулиці – мішень для догхантера. Не важливо, є нашийник чи ні, тварина без вашого нагляду перебуває у потенційній небезпеці.
  2. Виховання собаки. Один із популярних способів вбивства у догхантерів – отруєння. Аби убезпечити від цього свого чотирилапого, треба виховати його так, щоб він не підбирав їжу на вулиці. Необхідно, аби це правило було непорушним, бо домашні тварини страждають від догхантерів переважно саме через отруєння. В крайньому випадку варто привчити тварину до намордника, аби точно убезпечитись від підбирань їжі з землі.
  3. Виховання себе. Є велика кількість догхантерів, які вважають свою справу шляхетною. Мовляв, вони – санітари, що позбавляють суспільство від таких проблем, як агресія тварин чи брудні парки. І саме цими аргументами догхантери завойовують якщо не прихильність, то розуміння у частини суспільства. Тому якщо господар не прибирає за своїм собакою, він у певному сенсі легалізує догхантерів. Закликаємо бути відповідальними і привчати до цього своїх друзів, аби вбивці не прикривалися шляхетними цілями.
  4. Слідкуємо за поведінкою. Після прогулянок радимо стежити за самопочуттям та поведінкою собаки. Часте дихання, неспокійний стан, температура – все це може свідчити про отруєння. Якщо симптоми отруєння виявлені вчасно, і ви вжили всі необхідні заходи, то тварину можна врятувати. Дивіться тут, що саме робити, якщо собаку отруїв догхантер.
  5. Будьмо уважні. Догхантери живуть серед нас, хоч ми можемо й не знати їх в обличчя. Придивіться, можливо, хтось підозрілий розкладатиме їжу біля майданчика, де люди звикли вигулювати тварин. Поспілкуйтесь із цією людиною, і якщо ваші підозри підтвердяться, приберіть цю їжу, аби тварини до неї не дістались. Можливо, є сенс розповсюджувати інформацію про спалахи вбивств у конкретних районах вашого міста, аби інші любителі собак точно знали, що в цих місцях варто бути особливо пильними.
Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий