Історія українського Хатіко: пес чекав на господаря 10 років

Пес на ім’я Лорд 10 років чекав на свого господаря біля дверей поліклініки в місті Чорноморську на Одещині.

Тварина настільки зворушила усіх своєю відданістю, що стала загальним улюбленцем. Лорд певний час регулярно супроводжував господаря до поліклініки, а коли чоловіка не стало, собака буквально оселився біля дверей медзакладу.

Жителі розповідають, що намагалися забрати Лорда додому, пес все одно втікав і кожен раз повертався під двері поліклініки, де востаннє бачив свого господаря. Розповідають, як одного разу Лорд навіть розгриз повідець, аби повернутись до дверей поліклініки. Після цього випадку люди зрозуміли, що Лорд за жодних обставин не залишить свій «пост».

Лорда любили всі місцеві – за його відданість та добрий характер, підгодовували собаку також гуртом, а пес, у свою чергу, бавився із місцевими дітлахами. Матусі розповідають, що ніколи не забороняли дітям бачитись із собакою, адже були впевнені, що Лорд – чемний і дуже добрий пес, який не скривдить і не образить.

Втім, одної зими загальний улюбленець місцевих жителів помер, через 10 років після очікування зустрічі з господарем, якої так і не сталось. Через відданість Лорда, яка вразила усіх місцевих жителів, вони встановили собаці пам’ятник.

Монумент з’явився перед входом в дитячу поліклініку, де вірний пес востаннє бачив свого господаря.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий