Китайські зоозахисники перевезли собак, врятованих від жахливого «фестивалю» собачого м’яса, в США

Про це повідомляє ініціативна група, яка займається збором підписів під петицією до влади Китаю, аби заборонити страшний «фестиваль» із поїдання собак.111

Як ми розповідали раніше, щороку понад 10 000 собак стають жертвами страшного «фестивалю» собачого м’яса, який традиційно проходить у Китаї. Аби домогтись смакових ефектів, перед смертю тварин катують, варять живцем чи наживо здирають шкіру. Поки зоозахисні проекти намагаються вплинути на владу, аби заборонити це масове вбивство, активісти рятують тих тварин, яких можуть. Вони викуповують у торговців тваринами нещасних собак, аби врятувати чотирилапих від смерті. Так, кожний врятований собака – велика перемога. Однак, за цим стоїть ще довга робота із прилаштування і адопції порятованих чотирилапих.

У грудні 2015 року активісти та наші однодумці із Duo Duo Animal Welfare Project поїхали у Юлінь (саме там щоліта проходить «фестиваль»), аби зустрітись із місцевими захисниками тварин та забрати із Китаю собак, яких вчасно врятували від «фестивалю». Це дуже важливий крок, адже торговці собаками йдуть на все, аби збагатитись під час «фестивалю», тож їхніми жертвами стають не тільки усі безпритульні тварини. Ці «мисливці на собак» часто викрадають домашніх улюбленців, аби продати їх на м’ясо. Саме тому залишати врятованих тварин у Юлінь дуже небезпечно.

22Зоозахисники перевезли п’ятьох порятованих чотирилапих у Сан-Франциско, США. Саме тут їм знайдуть нові родини, аби тварини забули про жахіття, яке їм випало пережити. Як повідомляють місцеві журналісти, тваринам уже підшукали нові родини, тож незабаром вони відправляться у Чикаго та Лос Анджелес. Декого із них нові господарі чекали прямо в аеропорті, аби відразу забрати у новий дім.

Якщо петиція набере необхідну кількість підписів, таких щасливих історій буде у тисячі раз більше! Підписуйте петицію про заборону «фестивалю»!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий