Коти-велетні. Де в Україні вирощують екзотичну породу

Мейн-кун — одна з найбільших домашніх порід котів. Походить зі штату Мен у США, на честь якого і отримала свою назву.  

pexels-photo-208967

Перше, що вражає при зустрічі з мейн-куном, це його розміри. Коти цієї породи мають міцні товсті лапи і дуже довгий тулуб. Вага кішки коливається від 3 до 8 кг, кота — від 6 до 10 кг. Однак є міф, що мейн-кун зазвичай важить 15-20 кг. Справжня гордість породи — пишний, довгий, гарний хвіст.

Це кіт-компаньйон. Породу навіть порівнюють зі собаками. Мейн-куна цікавить усе, чим ви займаєтесь. Кішка охоче знайомиться і хоче подружитись. Вони легко знаходять спільну мову з іншими тваринами і дітками. Кіт не випустить кігтів, навіть якщо їх треба підстригти або дати йому ліки чи скупати. 

Мейн-куни добре відомі у світі. Їх розводять у багатьох країнах. В Україні цю екзотичну породу вирощують зокрема на Полтавщині. Родина Александрових першого кота привезла з Польщі у 2008 році. А тепер в їхньому домі мешкають вже 17 чотирилапих. 

Для котів обладнали спеціальну кімнату з теплою підлогою. Тварини невибагливі, але все одно потребують спеціального догляду. Дорослій кішці на день потрібно близько 2 кг сухого корму суперпреміум. 

Джерело: 24 канал

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий