«Котоманія»: львів’яни створили сайт, де можна вибрати кошеня з притулку

Триває соціальний експеримент «Котоманія», протягом якого ми намагаємось встановити – чи легко в Україні взяти кота з притулку, оформити йому необхідні щеплення й документи та реєстрацію.

Раніше ми говори«Котоманія»: львів’яни створили сайт, де можна вибрати кошеня з притулкули про те, що у Львові дуже погана ситуація з інтернет-присутністю відповідних притулків, бо ж саме через інтернет люди проводять перші пошуки. Ми розповідали про закинуті сайти та старі пабліки, зробивши висновок, що в інтернеті кота можна знайти хіба на сайті оголошень.

І от крига скресла! Львівський притулок «Милосердя» запустив новий яскравий та інформативний сайт, де прямо там можна обрати собі кошеня. На головній сторінці всіх вітають місцеві «тузіки» і «бобіки», там же є контакти притулку, опис історії цього притулку і, найважливіше, посилання на сторінку, де можна обрати собі чотирилапого друга.

Обираємо«Котоманія»: львів’яни створили сайт, де можна вибрати кошеня з притулку «котів» і бачимо десятки маленьких оченят і носиків кошенят, вусатих дорослих котів та грайливих кішок. Кожен вусатий вихованець притулку відтепер має свою гарну фотографію із підписом про стать і вік тварини. Вибір тепер стає легким і прозорим (без зустрічей наосліп).

Команда проекту «Котоманія» дуже втішена таким важливим для Львова кроком, тож радить всім, хто бажає знайти собі чотирилапого друга, шукати його тут.

А тим часом, ми продовжуємо наш соціальний експеримент «Котоманія», більше про наш проект читайте на нашому блозі.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий