«Котоманія» продовжує пошуки кота! Приєднуйтесь!

кішка кіт кошеняМи продовжуємо наш соціальний експеримент «Котоманія», впродовж якого будемо тестувати систему на відповідність кращим світовим стандартам утримання та обслуговування домашніх тварин. Ви вже знайомі з учасниками нашого експерименту Олегом і Мар’яною, львівським подружжям, яке бажає знайти собі кота по душі. Ви також уже знаєте, що молода сім’я поставила собі за мету знайти кота саме у притулку

Перший етап пошуків завершився – учасники стикнулися із проблемою відсутності у Львові великого притулку для котів, де можна було би знайти собі чотирилапого друга. Але пошуки тривають! Де тепер шукають кошеня наші Олег і Мар’яна, читайте прямо зараз.

Як учасники шукали кота

На прохання учасників експерименту читачі надали кілька порад, де шукати кошеня у Львові. Про те, чи скористались цими порадами учасники, розповідає Олег:

“Ми отримали більше десятка повідомлень і коментарів із порадами. Як виявилось, частина з них дублювалась, тож кількість реально корисної інформації виявилась ще меншою. Кілька порад містили недостовірну інформацію, наприклад, про те, що кошеня можна знайти на ЛКП “Лев”, хоча ми вже раніше виявили, що там опікуються лише собаками.

Відкинувши всі недостовірні та однакові дані, маємо кілька порад щодо волонтерів, які перетримують тварин у Львові. Але й тут все не вийшло дуже просто. Кіт – майбутній член родини, друг, із яким ми збираємось провести довгі т щасливі роки. Погодьтесь, було би дивно обирати його “всліпу”. А судячи з усього, саме такий вибір пропонує низка львівських волонтерів, адже на наші прохання ми не отримали ані фото, ані будь-якої інформації про кошенят, які шукають дім. На жаль, я не думаю, що це йде на користь справі прилаштування тварин.

Варто зауважити, що більшість волонтерів все ж поділилась необхідною інформацією, тож після всього пройденого шляху ми отримали дві реальних пропозиції. На жаль, серед них ми не побачили тих рідних оченят, які відразу розставили би все по місцях. Наші пошуки тривають, ми переконані, що вже скоро знайдемо того одного-єдиного, нашого, рідного кошеняту”.

кішка кіт кошеня кицяЗнайти котика – не така легка справа!

Наші учасники вияснили, що пошуки кошеняти з притулку – не такі вже легкі. Хто інший на їхньому місці здався би і пішов купувати собі друга у розпліднику, втім Мар’яна і Олег не полишають своїх задумів і планів. Що стосується ж соціального експерименту, варто зазначити, що у Львові знайти кошеня з притулку – справа нелегка. Волонтерів або міні-притулки можна знайти лише  ретельні пошуки на форумі, або ж через власні знайомства.

Київський досвід

Варто зазначити, що така ситуація не притаманна всім містам в Україні. Наприклад, у столиці можна легко знайти собі кошеня завдяки численним волонтерським групам у соціальних мережах, або, наприклад, через сайт відомого притулку “Волтєр-1”, який опікується  лише собаками, а ще й котами. Також, чудовий вибір пухнастиків, які шукають новий дім, є у столичному притулку ” Сіріус”. На їхньому форумі є ціла гілка “коти притулку”, де для кожного оформлений окремий пост із даними про тварину  і фото. Також важливо, що інформація про вихованців оновлюється щоденно, тож шанси натрапити на минулорічні неактуальні оголошення мінімальні. Тобто, для тих, хто шукає собі пухнастика, весь процес вибору спрощується до пари кліків. А це, безперечно, підвищує шанси на щасливе прилаштування для цих тварин. Словом, Львову ще є чого повчитись.

кішка кіт кошеня киця пухнастикПошуки кота тривають. Просимо всіх розповсюдити наше оголошення і допомогти учасникам експерименту знайти собі друга по душі!

«Ми шукаємо у Львові кошеня, до 2х місяців. Хлопчика, темненького або чорного кольору. Дуже просимо надсилати нам фото, вік, стать пухнастика та Ваші контакти. Якщо є якась важлива інформація про тварину (про хвороби або якісь вимоги по їжі чи утриманню), просимо також вказати це. Пишіть у повідомлення цього пабліку, або на мою сторінку», – звертається до всіх Олег Могитич.

Більше про проект «Котоманія» читайте на нашому блозі 

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.