Як вмовити домашніх завести пухнастого улюбленця

Соціальний експеримент «Котоманія» триває і вчора наші герої розповіли, де шукатимуть собі чотирилапого друга.

домашній улюбленець нашої підписниціМи продовжуємо ставити експеримент над системою. Як виявилось, у багатьох сімей спочатку не було єдності в рішенні завести пухнастика, тож пропонуємо кілька яскравих порад від наших читачів – як вмовити домашніх на кота!

«Як я переконала свого чоловіка! Це була ціла історія, – розповіла нам Лариса Лугова. –  Він не дозволяв мені брати кошеня. І ось, коли він був у від`їзді, до мене випадково потрапило маленьке руденьке диво, в яке я закохалась із першого погляду. А далі… Вночі повертається чоловік із відрядження. Я радісно вибігаю його зустрічати, закриваю двері до кімнати (ви правильно здогадались – воно спало на чоловіковому місці) і з дурнувато-щасливим виглядом повідомляю чоловікові: “Коханий, вибач, але я не сама”. По тому, як витяглось обличчя чоловіка, я зрозуміла, що сказала щось не те. А коли вже зовсім до мене дійшов сенс мною сказаного – я поспішила відкрити двері – і тут воно вийшло, заспане, хвіст морковкою і голосно замявчало. Ніколи не питала коханого, що він відчув в цей момент, але цей рудий кіт прожив у нас 17 років і мій чоловік любив його як рідну дитину. Ось така от котяча історія».

Дехто переконував більш категорично: «Я просто принесла кішку додому і там сказала: вона буде з нами жити!» – говорить Євгенія Судоргіна.

Інших же наших читачів самих довелось переконувати, але вони точно не шкодують, що поступились близьким у цьому рішенні. «Переконувала не я, переконували мене, а якщо чесно, то просто ставили перед фактом (але, мушу сказати, дуже делікатно і дипломатично, мовляв, інакше його б втопили!!!). В результаті у нас їх троє», – поділилась Валя Єлізарова.

Ось такі хвостаті історії. Не бійтесь наважитись на такий крок, адже пухнасте створіння стане справжньою радістю у вашій родині!

Більше про проект – на сторінці Соціальний експеримент «Котоманія»

Знайомтесь із учасниками Соціального експерименту тут

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.