ЛКП «Лев» порахувало, скільки у Львові безпритульних собак

ЛКП «Лев» порахувало, скільки у Львові безпритульних собакЗараз на ЛКП «Лев» триває реконструкція – як у обладнанні, так і в методах роботи. І триває вона не лише на підприємстві – це загальноміські зміни у ставлення до безпритульних тварин. Тепер львів’яни, зоозахисники та волонтери можуть дізнатись точну кількість чотирилапих безхатченків.

Олег Мацех, директор підприємства, розповів, що підрахунок собак вівся за спеціальною міжнародною методикою, а його мета – отримати дані для майбутньої стерилізації цих тварин.
ЛКП «Лев» порахувало, скільки у Львові безпритульних собак«З метою гуманного контролю за чисельністю безпритульних собак, нам потрібно запустити масштабну програму стерилізації. А для цього початково необхідно знати точну кількість таких собак у місті. Підрахунок ми провели за всіма правилами, згідно з методикою, розробленою європейськими організаціями, і визнаною в світі найточнішою», – зазначив Олег Мацех.

У Львові нарахували 506 безпритульних собак, а враховуючи максимально можливу, 15%-у, похибку – 582.

Як це було?
Для проведення підрахунку, місто умовно поділили на 43 сектори, в кожному з яких працював не лише волонтер ЛКП, а й представник ЖЕКу. Роботу волонтерів координував представник міжнародного фонду Naturewatch Foundation.

ЛКП «Лев» порахувало, скільки у Львові безпритульних собакЗа словами Олега Мацеха така кількість тварин для Львова не є великою, тож є можливість простерилізувати їх уже цього року. «Такі результати вселяють оптимізм та впевненість в реалізації програми контролю безпритульних собак у Львові, шляхом стерилізації. Тобто, відловлюючи щоденно 5 тварин, протягом шести місяців ми зможемо вилікувати всіх безпритульних собак Львова, стерилізувати, вакцинувати та чіпувати їх, що дозволить взяти під контроль чисельність та значно підвищить рівень безпеки у місті. Тепер підрахунок ми будемо проводити щороку, щоб побачити ефективність своєї роботи», – зазначив Олег Мацех.

Про те, як реконструюють ЛКП «Лев» читайте тут

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий