Лондонці замінили рекламу в метро на фото котиків

Чудова і добра новина з Лондона! Мешканці міста вирішили проблему надокучливої реклами, замінивши її… на фотографії котів! Кумедні пухнастики тепер прикрашають станцію метро Клепхем-Коммон і, як зазвичай, слугують чудовим антидепресантом. А ще ця ініціатива має соціальний підтекст.

У Лондоні  ініціативна група викупила рекламу на станції метро Клепхем-Коммон і прикрасили її фотографіями котів, про це пише місцеве видання МЕТRO. Новина швидко розлетілась по ЗМІ, адже фото котів насправді дуже кумедні та веселі. Більше того, усі тварини, зображені на фото, є мешканцями місцевих притулків, тож таким чином пасажири метро можуть обрати собі кота і забрати його в сім’ю.

Авторами акції стала група The Citizens Advertising Takeover Service, Служба захоплення реклами громадянами, скорочено  — CATS.

На станції метро замінили аж 68 рекламних щитів, а гроші збирали за допомогою краудфандінгу.  «Люди, які стоять за цією акцією — волонтери, вони зібрали гроші на Kickstarter. Ми хочемо, щоб люди по-іншому дивилися на світ і розуміли, що у них є можливість його змінити», — розповів Джеймс Тернер, засновник групи Glimpse, проектом якої є САТS.

Відзначається, що спершу планувалося використовувати звичайні милі фото котів, але потім вирішили використовувати фотографії тварин з притулків, яким потрібен дім.

Можливо, українцям теж варто замислитись над подібною ініціативою, як вважаєте?

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий