Любов не має меж: як лабрадор Ніка стала «мамою» двох кошенят

Ця незвичайна історія вкотре доводить, що щира любов не має меж, а природа створила наших домашніх улюбленців по-справжньому добрими.

Ніка – метис чорного лабрадора і лайки, їй три роки і мешкає вона зі своїми господарями в Івано-Франківську. На перший погляд тварину нічого не відрізняє від інших – жвавим характером, доброзичливістю та грайливістю у світі собак нікого не здивуєш. Однак, у Ніки є все ж дуже серйозна особливість: вона вигодовує двох кошенят.

Якось господарі Ніки підібрали на вулиці двох крихітних кошенят, вони забрали їх додому, аби врятувати від імовірної смерті, яка чекала би чотирилапих сиріток. Ніка одразу ж прийняла малюків як своїх (хоча цуценят до того не мала), і незабаром у собаки… з’явилось молоко!

Тепер Ніка буквально вигодовує двох кошенят, тож господарі називають це «усиновленням». До слова, котики швидко прийшли до норми, пухнастики набрали потрібну вагу і виглядають активними та задоволеними.

Такий унікальний факт, однак, не дивує ветеринарів. Фахівці визнають, що випадки, коли у тварин з’являється молоко навіть без власного приплоду, хоч і дуже рідкі, але трапляються.

Між іншим, один із маленьких пухнастиків уже знайшов нову родину, другий – досі чекає своїх вірних друзів.

А ви колись чули подібні дивовижні історії? Поділіться!

фото: ZakNEWS

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий