Мешканка Луганська героїчно врятувала понад 2 тисячі тварин від війни

image (1)Виявляється, для того, аби бути героєм, не потрібно літати у космос чи бути революційним вченим. У житті завжди є місце для справжнього героїзму, що і доводить нам мужня та стійка мешканка Луганська Світлана Пінчук. У це важко повірити, але вона врятувала від війни понад 2 тисячі тварин! Цей подвиг просто вражає, а історія Світлани зворушує до сліз. Читайте далі про те, як їй усе вдалося.

Світлана кінолог і мешкає на околиці окупованого Луганська в однокімнатній квартирі. З нею живуть понад 20 собак, птахи, коти і риби. Майже всі тварини – покинуті господарями, які втікали від війни. «Люди бігли, і бігли підло, кидаючи своїх вихованців, – розповідає  жінка. – По всьому місту валялися сотні вбитих і поранених собак і кішок. Я купувала на свої гроші медичні паспорти і відправляла тварин і в Росію, і в Україну. Аби не кидати їх під бомбардуваннями».

image (2)Однак світ не без добрих людей, тож робити це справжнісіньке диво Світлані допомагали небайдужі. «Я дуже вдячна всім людям, які нас виручають, – говорить Світлана. – Кожен допомагає по-різному: одні несуть продукти, інші – корм, треті – гроші. Чимало коштів пішло і на медикаменти, адже більшість тварин отримали осколкові поранення».

Світ добрих тварин

У Світлани до покинутих тварин особливі почуття, вона говорить, що тварини протягом усього життя ставились до неї краще, ніж люди. Ще в ранньому віці Світлану покинула мати, просто лишила на площі і пішла. Батька вона взагалі не знала, тож провела дитинство у дитбудинку, де теж не знала любові та розуміння. Світлана говорить, що якось вихователька її побила, тож вона втекла з дитбудинку і сховалась у стайні, де утримували коня на ім’я Орлик. Однак власник тварини прийшов у дитбудинок і сказав: «Ваша дівчинка у нас, але підійти до неї ми не можемо, її Орлик охороняє. Мабуть, ви дуже образили малятко, а він не любить несправедливості».

Після цього, згадує Світлана, вона дала собі клятву, що все своє життя присвятить тваринам. Потім дівчинка виходила пораненого собаку, а далі стала професійним кінологом.

image (3)Тепер, із початком окупації міста, Світлана підбирає та лікує в себе покинутих власниками тварин, а потім прилаштовує їх у нові сім’ї. Жінка розповідає, що навіть зараз тварини їй допомагають – вчасно попереджають про небезпеку. «Перед бомбардуваннями маленькі собаки починають гасати по квартирі, гавкати і скиглити, ніби відчувають погане, – ділиться жінка. – А коли все навколо вибухає, то вони взагалі мало свідомість не втрачають, доводиться їх обіймати і заспокоювати».

Світлана не збирається покидати своїх вихованців, тож залишається у Луганську заради них. Цей приклад справжнього героїзму та великого серця показує всім, наскільки можна бути справжньою, гідною Людиною.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий