Місто, добре до тварин, потребує вашої допомоги!

Красноармійськ (невеличке місто на Донеччині) дуже дружнє до тварин. Чому? Бо там діє Красноармійське товариство захисту тварин, їхні сторінки у соціальних мережах так і називаються – «Добрий Красноармійськ». І цей гурт щирих і самовідданих волонтерів дійсно робить своє місто добрим. Товариство опікується чотирилапими безхатьками цілого району, а статистика прилаштувань змусить позаздрити й великі притулки! Допоможіть волонтерам Красноармійська! Станьте доброчинцем Програми адресної допомоги. Всі деталі – на сайті!

Допоможіть Красноармійському товариству захисту тварин! Долучайтесь до Програми адресної допомоги, обирайте саме цей заклад і замовляйте будь-які товари для цих волонтерів. Наша команда сама попіклується про безкоштовну доставку допомоги у Красноармійськ.13082620_972437829536671_7207562188776577829_n

Із красноармійськими волонтерами Всеукраїнська ініціатива «Не залишай нас в АТО» знайома давно. З часу першої відправки допомоги цим людям, ми пильно слідкуємо за їхньою роботою і бачимо, що кожен раз, у кожній історії, для кожної тварини ці люди викладаються на повну!

Кількість тварин, якими опікуються волонтери в Красноармійську, постійно різна, адже нові і нові чотирилапі прибувають, тим часом, як іншим (вже вилікуваним і відгодованим) знаходять нові родини. За приблизними підрахунками, під опікою зоозахисників тут живуть 205 котів та 140 собак. Всі вони утримуються у Красноармійську, частина з них переселенці, а частина – місцеві.

Дар’я Корх, одна із активістів товариства. Вона переважно опікується найтяжчими з вихованців, тобто тими, хто хворіє чи був поранений в результаті боїв чи будь-яких інших обставин. Дівчина займається лікуванням, вигодовує і буквально витягає з того світу тварин, яким потім знаходить сім’ї. «Слава Богу, 95-97% з моїх підопічних виживає. А ми беремося за найскладніші випадки», – говорить дівчина.

Майже всі тварини, які приймаються на перетримку, в результаті знаходять собі новий дім. «Ми почали свою роботу з кінця червня 2014 року. Щойно почалось АТО і ми зрозуміли, що тваринами не займаються». Спочатку дівчина підібрала кошеня потім ще одного і тепер у місті діє повноцінна волонтерська група.13087699_972668109513643_5708043508112753658_n

Мешканці Красноармійська теж із розумінням ставляться до проблем тварин! Дар’я говорить, що навіть тваринки-інваліди знаходять тут люблячі родини. Люди у місті не бояться проявляти любов і турботу про таких тварин. «Я думала, що дуже важко вмовити людину прийняти і полюбити тваринку-інваліда, – зізнається Дар’я. – Але, ви знаєте, таких теж забирають і люблять їх так само сильно! Через нас і сліпенькі тваринки проходять і теж знаходять дім». За словами Дар’ї Корх за час їхньої діяльності дім знайшло кілька сотень тварин!

Допоможіть Красноармійському товариству захисту тварин! Долучайтесь до Програми адресної допомоги, обирайте саме цей заклад і замовляйте будь-які товари для цих волонтерів. Наша команда сама попіклується про безкоштовну доставку допомоги у Красноармійськ.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий