Найкращі собаки-компаньйони ОДІСи знову підуть із господарями на роботу!

Перед Днем Візьми собаку на роботу ми збираємо досвід тих господарів, які вже брали участь у минулорічних святах. Тож цього разу ми розпитали Олену Павленко, власницю ОДІСів-чемпіонів.Найкращі собаки-компаньйони ОДІСи знову підуть із господарями на роботу!

ОДІСи – Перша Українська Національна порода собак, але не цим лише вони унікальні. Через їхній спокійний та товариський характер їх називають найкращими собаками-компаньйонами. Більше про них читайте тут. За такі якості ОДІСів їх називають ідеальною домашньою собакою. Але Олена Павленко на своєму досвіді зрозуміла – на роботі із ОДІСами теж просто казка!

“Я власник ОДІСів – це Перша Українська Національна порода собак. Мої вихованці мають титули Чемпіонів різних країн, а Michel став в 2014 році Чемпіоном Європи, – розповідає Олена. – ОДІСи мають доброзичливий характер, вони грайливі й допитливі.

Багато років я годую своїх собак кормом ТМ «Клуб 4 лапи». І звичайно я уважно стежу за тією соціальною діяльністю, яка ведеться компанією Kormotech. Дізнавшись, що компанія ініціює День «Візьми собаку на роботу», я тут же вирішила взяти в ньому участь зі своїм ОДІСом Michel.

Цей день розкрив у моєму собаці нові якості та здібності. Michel виявив неабиякий інтерес до офісної обстановки. Всі співробітники були приголомшені його товариськістю, вмінням поводитися з великою гідністю. Його поява в колективі викликала бурю позитивних емоцій, а як відомо гарний настрій є запорукою плідної та ефективної праці. Наш робочий день пройшов під гаслом «Візьми собаку на роботу»! Тепер я думаю регулярно брати своїх собак на роботу, не тільки Michel, а й молодих ОДІСів Оzzi і Bleckmore. Всі мої колеги підтримали цю ідею!”

Нагадуємо, що свято вже скоро, тож не забудьте підготуватись і Візьміть собаку на роботу! А щоб всі побачили Вас і Вашого улюбленця, надсилайте на наші сторінки у соціальних мережах свої щасливі світлини з роботи!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий