Найкращий собака для дитини: топ-5 найдобріших улюбленців

Вибір собаки – дуже відповідальне рішення, адже ви берете в дім не лише тваринку, а нового повноцінного члена сім’ї. І тут важливо, аби улюбленець знаходив спільну мову з усіма домашніми, а особливо – із вашими дітьми. Якого чотирилапого обрати для малечі, аби він став для неї надійним другом та хорошим співмешканцем, – у матеріалі нижче.

Фахівці переконані, що в сім’ях, у яких живе собака, діти ростуть більш здоровими, комунікабельними та відповідальними, аніж однолітки без чотирилапих друзів. Завдяки улюбленцю малюк вчиться ставити чужі інтереси вище за власні, а також самостійно приймати важливі рішення. В ідеалі – кінологи радять заводити собаку після досягнення дитиною семирічного віку, тобто тоді, коли маленький господар зможе повноцінно доглядати за вихованцем. Однак не всі породи собак здатні знайти спільну мову з малечею. До вашої уваги – топ-5 найдобріших собак на основі найпопулярніших рейтингів.

 1. Лабрадор-ретривер
  Ця порода – досить велика, тому заводити її найкраще тоді, коли дитині виповниться хоча б 10 років. Водночас лабрадор буде акуратно гратися і з дітьми молодшого віку. Цей собака ідеальний для проживання в квартирі. Лабрадорів цінують за їхній доброзичливий характер і спокійний темперамент. Вони дуже розумні, ніжні до господарів і терплячі до дітей, навіть до примхливих. Також це собака-рятувальник, який стане надійним охоронцем вашої дитини.
 1. Мопс
  Цей собака – не лише ласкавий та грайливий, але й геть не злопам’ятний, легко пробачає образи та не конфліктує. Мопс відмінно знаходить мову з іншими тваринами, підходить як активним, так і спокійним малюкам.
 1. Бігль
  Бігль і діти – ідеальний тандем. Ця порода дуже активна, любить гратись у різноманітні активні ігри, тож складе малюку чудову компанію на весь день. Попри те, що біглі схильні до гучного гавкоту, вони дуже товариські, ласкаві та добрі і легко зближуються з людьми. Та потрібно пам’ятати, що у цієї породи добре розвинений мисливський інстинкт, тож найкращим місцем проживання для неї буде приватний будинок. Бажано не залишати її саму на тривалий час. За правильного догляду – кращого друга та охоронця для вашої дитини не знайти.
 1. Французький бульдог
  Маленький французький бульдог – чудовий компаньйон і відданий друг, який тішитиме вас своїм спокоєм і життєрадісністю. Саме тому він ідеально підходить для маленьких дітей. Невеликі розміри собаки дозволять малюкам самостійно давати ради з його вихованням. Це одні з найвідданіших собак, які завжди уважні до деталей. Урівноважений характер дозволить вам завжди бути спокійними і не перейматися за безпеку дитини.
 1. Пудель
  Дуже грайливий, розумний та вірний собака, якого легко вчити новому. Ця порода має чудове почуття гумору, любить проводити час у колі сім’ї, може гуляти з господарями годинами. Вона також безпечна для алергіків, адже практично не линяє. Дресирувати такого собаку зможе навіть дитина дошкільного віку.
Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий