Найпопулярніший домашній улюбленець: ТОП-7 фактів про собак у Великобританії

Британці наділяють чотирилапих особливим статусом. Для них це, насамперед, друзі, яких люблять і про яких дбають не менше, ніж про дітей. Ми зібрали для вас ТОП-8 цікавих фактів про життя собак у Великобританії!

english-bulldog-562723_960_720

Факт перший: собаки – найпопулярніші домашні тварини у Великій Британії. Кожен четвертий є власником песика. За популярністю вони перегнали котів у 2012 році.

Факт другий: мешканці великих міст найчастіше заводять собак малих порід, яких легко вигулювати і возити в машині. Найпопулярнішими є Джек-Рассел-терьєри, англійські бульдоги, кокер-спаніелі, біглі та інші. 

 

Факт третій: Альфі, Чарлі, Макс та Оскар – популярні прізвиська як серед котів, так і для собак-самців у Британії.

Факт четвертий: самок найчастіше називають Поппі, Белла, Моллі і Дейзі.

Факт п’ятий:  кожен британський собака носить під шкірою мікрочіп — його імплантують у ветеринарній клініці. Пристрій дозволяє швидко знайти загубленого домашнього улюбленця або визначити і притягнути до відповідальності власників, які викинули тварину на вулицю.

Факт шостий: англійці люблять витрачати на чотирилапих багато грошей. За останні роки суми річних витрат на домашніх улюбленців у середньостатистичного громадянина країни зросла на чверть. 

Факт сьомий: ви ніколи не зустрінете британця, який вигулює собаку без спеціальних пакетиків для фекалій. Саме тому тут у будь-якому парку можна сміливо влаштовувати пікніки на траві. 

Джерела: Express.co.uk, tv-english.club

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий