Не мовчіть, поки живодери убивають собак в Україні!

Щодня, буквально щодня зоозахисні групи в соціальних мережах вибухають повідомленнями: «у Львові труять собак», «у столиці жертвами стали десятки тварин», у Чернівцях, Калуші, Донецьку… Цю проблему не подолати на побутовому рівні. Її треба вирішувати законодавчо, вводити суворіші покарання і примушувати правоохоронців сумлінно розслідувати випадки вбивства тварин.

Першим кроком у цьому процесі є петиція до Президента України із вимогою звернути увагу на цю проблему та ініціювати законодавчі зміни. Підпишіть петицію, аби вона точно потрапила на розгляд главі Держави! Кожен день, поки суспільство мовчить, в Україні вмирають безневинні тварини. І хто знає, який собака опиниться у небезпеці наступної миті?11336_1668698390068879_4209434335712239134_n1

Живодери, догхантери, як вони себе називають, убивають усіх собак, що трапляються їм. Вони підкладають небезпечну отруту на вулиці, тож її може з’їсти і безпритульний пес, і той, що знаходиться під опікою волонтерів, і домашній улюбленець. Тому не можна ігнорувати проблему, посилаючись на те, що вона когось не обходить. Вона обходить усіх, адже йдеться про реальні життя розумних істот!

Саме зі знущання над тваринами починають свою злочинну діяльність маніяки. Про це свідчать результати досліджень психологів. То чи ми досі хочемо толерувати такі злочини проти тварин?

Тварина не може сама себе захистити, вона не може вступити у діалог чи відстояти своє право на життя сама. Виходить, живодери є і суддями, й катами для цих беззахисних створінь. Після отруєння собака помирає у муках від кількох годин до кількох днів. Ми дійсно хочемо і далі закривати на це очі?

Годі мовчати! Підпишіть петицію до Президента України із вимогою звернути увагу на цю проблему та ініціювати законодавчі зміни. Допоможіть вберегти тварин від живодерів!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий