Не мовчіть! Тварини потребують захисту від живодерів!

Менше місяця залишилось до завершення підписання Петиції до Президента України, аби захистити тварин від жорстокого поводження! Невже це питання гуманності не хвилює українців? Невже нам байдужа доля тварин, яких щодня вбивають так звані догхантери? Чи не віримо у власні сили і тому не робимо нічого?..1424319626_595942_95

За останні роки проблема знищення, жорстокого убивства тварин у міському просторі в Україні набула колосальних масштабів. Жертвами стають тисячі чотирилапих щороку. У самому лише Києві за останні 4 роки від рук живодерів загинули майже 4 тисячі собак. І мова йде, зокрема, про стерилізованих та здорових тварин, які знаходились під опікою волонтерів, мова йде про собак, що живуть на подвір’ях будинків та є безпечними для людей. Мова йде навіть про домашніх тварин, які отруїлись їжею, підкладеною догхантерами. Хто стане наступною жертвою? Хто відчує на собі безкарну жорстокість сьогодні, завтра, за тиждень?

Правоохоронці переважно не реагують на виклики зоозахисників, вони знизують плечима і роблять відписки про відсутність доказів. Але чому це відбувається? Бо наша законодавча база є недосконалою, не має процедурної частини, тож норми про покарання просто неефективні – карати немає кого, адже у правоохоронців немає прямого обов’язку – розслідувати справи убивства тварин.

Що ми можемо зробити? Ініціювати законодавчі зміни! Змусити державну владу переглянути ці закони і вдосконалити їх, ввести суворіше покарання і нарешті почати розслідувати сотні випадків масового вбивства чотирилапих! Підпишіть петицію, аби це все стало можливим! Захистіть тварин, які страждають від рук убивць!

Звертаємо Вашу увагу, що для того, аби підписати петицію, необхідно зареєструватись на офіційному сайті звернень громадян до Президента України.

Для реєстрації необхідно:

Натиснути кнопку «зареєструватись»;

Ввести адресу своєї пошти і бажаний пароль;

Відкрити на поштовій скриньці лист від адміністрації сайту, перейти за посиланням у ньому;

Ввести свій ІПН (ідентифікаційний номер). Ця інформація залишиться приватною, однак, за умовами сайту, її необхідно назвати, аби перевірити, чи Ви є реальною особою і чи є громадянином України. Цей крок не становить небезпеки для Ваших приватних даних, адже вони не підлягають розголошенню згідно із законодавством України;

Дочекатись листа-відповіді від сайту із підтвердженням реєстрації;

Підписати петицію.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий