«Не поспішайте карати або осуджувати, покваптеся зрозуміти», – Джон Фішер про ставлення до своїх улюбленців

Професійний зоопсихолог Джон Фішер намагався поглянути на світ з точки зору собак і всі свої спостереження зафіксував у книзі «Про що думає ваш собака?». У ній він порушує чимало питань, які хвилюють кожного турботливого власника чотирилапого. Як правильно доглядати за собакою та виховувати його? Як коригувати неправильну поведінку? І багато-багато іншого.

Ця книга не є прикладом художньої літератури, але написано дуже живою та цікавою мовою. Найважливіше, що Джон Фішер намагається розповісти, як чотирилапі сприймають цей світ. І таким чином  пояснити ту чи іншу поведінкову реакцію. Основна теза книги – «не поспішайте карати або засуджувати, поспішіть зрозуміти». Автор неодноразово доводить, що люди здатні робити чимало поспішних висновків, базуючись лише на власному сприйнятті світу.

Більшість читачів зауважила, що поради Джона Фішера стовідсотково працюють.  У книзі викладені основні принципи ставлення власників до своїх улюбленців – відмова від жорстокості, терпіння, любов і розуміння. Тому пропонуємо цю книгу до обов’язкового прочитання – ваші відносини з улюбленцем обов’язково стануть ще більш теплішими!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий