Неймовірна історія про жагу до життя

Усім, хто підтримує ідею регулювання кількості безпритульних тварин шляхом їхнього вбивства, усім, хто підтримує дії догхантерів, необхідно почитати це і слідкувати далі за цією історією. Тварини, яким випала нелегка доля безхатченків, хочуть жити. Вони тримаються за це життя, боряться за нього! І ніхто не має право це життя відбирати, ніхто не має права вирішувати, кому жити, а кому вмерти!1

Історія цього собаки вражає, пробирає аж до кісток. Фреді, саме так волонтери назвали тварину, зробив неможливе своєю жагою до життя. У ЛКП «Лев» його називають «міцним горішком». Ця історія дуже не проста… Але варто змусити себе дочитати її до кінця, аби зрозуміти, наскільки ця тварина хапається за соломинки життя та замислитись, чи маємо ми право відбирати цей шанс у таких же, як Фреді?

226 лютого працівники ЛКП «Лев» дізнались, що у Львові було збито тварину, що вона поранена і потребує допомоги. Фахівці виїхали на цей виклик і побачили там страшну, жахливу картину, яку навіть уявити собі важко. Собака пролежав на дорозі 5 (!!!) днів зі страшними ранами після того, як його збила машина і протягнула його за собою. У тварини внаслідок ДТП здерта п’ята частина шкіри, це все загнивало 5 днів! Майже тиждень собака лежав на дорозі і помирав у муках! Але Фреді не здався.

3Спочатку, властиво, працівники ЛКП «Лев» остерігались прогнозів щодо одужання собаки, адже із таким діагнозом надія була крихка. Звісно, ветеринари зробили усе необхідне: промили рани; забрали шматки шкіри, які вже просто приліпали до цих страшних гнійних ран; зробили необхідні процедури із переламаною лапою… Залишалось лише не втрачати надію. Фреді точно не втрачав її, він твердо вирішив боротись за життя. І це надихнуло усіх, хто йому допомагав, вселило цю, таку необхідну, надію.

4Вже через годину після медичних процедур Фреді встав та навіть поїв. Пройшло кілька днів і собака йде на поправку! Рани добре очищуються, їсть Фреді за двох. Уже проведено перші підготовчі операції перед пластикою.

Закликаємо не бути байдужими до тварин, які потрапили у біду! Звертайтесь до волонтерів, аби допомогти таким тваринам. Долучайтесь до фінансової підтримки ЛКП «Лев», адже саме завдяки ньому існують історії порятунку!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий