Неймовірні оптичні ілюзії стали основою соціальної реклами для прилаштування тварин (фото)

Ці неймовірно влучні оптичні ілюзії були використані організацією World for all (Світ для всіх) у новій соціальній кампанії з адопції. Дивіться!

Гармонійне поєднання оптичних ілюзій та головного посилу в цій кампанії просто вражає! Якби кожна сім’я наважилася взяти кішечку або собачку з притулку, то проблеми бездомних тварин взагалі не існувало б.

Для того, щоб надихнути людей на цей шляхетний крок художники з Мумбаї і придумали кампанію з плакатами, де завдяки оптичній ілюзії фотографії сімей формують силуети домашніх тварин. «Завжди є місце для адопції», – говориться на плакатах.

Повз ці плакати просто неможливо пройти, не замислившись про те, що кожна безпритульна тварина хоче в сім’ю, і так багато сімей могли би поповнитись чотирилапим «щастям».

До слова, у Львові взяти безпритульного собаку можна з ЛКП «Лев». На своїй сторінці у Фейсбук волонтери регулярно публікують новини про чотирилапих, які шукають нову родину.

А вже менше ніж за місяць, у місті відкриють повноцінний центр адопції тварин, про який ми вже писали раніше. Читайте про нього тут.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий