Підбірка місць, які з’явилися завдяки неймовірній любові до котів

А ви знаєте про місця, де найбільше люблять котів? Пропонуємо вашій увазі декілька найцікавіших локацій, що стали справжнім раєм для цих чотирилапих.

Острів Тасиро, Японія

Жителі невеликого японського острову Тасиро наскільки обожнюють котів, що навіть заборонили ввозити на територію собак. За підрахунками, чотирилапих улюбленців тут навіть більше, ніж самих жителів. Коти безпечно гуляють островом, а тамтешні ретельно годують їх та регулярно влаштовують ветеринарні огляди. А ще жителі Тасиро переконані, що ці чотирилапі приносять вдачу та успіх у житті.

 

Колекція керамічних котів у Бірмінгемі, Англія

60-річна англійка Памела Коул має колекцію з 2200 котячих фігурок. Колекціонування керамічних котиків стало справою всього її життя. Жінка і надалі шукає з різних країн фігурки, створивши мережу людей, які також поділяють її захоплення.

 

Музичний гурт котів у Чикаго, США

У будь-якому куточку США цих талановитих музикантів готові раді вітати. І такому успіху можуть позаздрити чимало сучасних артистів. Під час виступів котики створюють справжнє шоу – грають на дзвіночках і гітарах, б’ють у барабани та пританцьовують.

 

Фестиваль котів у Іпрі, Бельгія

У бельгійському місті Іпр у період Середньовіччя існувала жорстока традиція – місцеві боролися з магією і щороку блазень скидав з найвищої вежі котів. На щастя, у 1817 році цю традицію заборонили. Пізніше містяни вирішили спокутувати свою провину, тому організували для котів великий вуличний фестиваль під назвою Каттенстот. У день фестивалю на вулицях міста можна побачити сотні дітей, переодягнених у яскраві костюми котиків. Але цікаво, що фестиваль має «традиційне» завершення – людина у вбранні блазня скидає з ратуші іграшкових котів.

 

Дім для котів у Сан-Дієго, США

Для власників котячого дома у Сан-Дієго, комфорт їхніх чотирилапих улюбленців – чи не найголовніша потреба. Подружжя відремонтувало власний будинок таким чином, щоб він став максимально зручним для котів. Тепер у домі є сходи для котів, спеціальні тунелі для улюбленців, зручні килими та багато іншого. А ще власники такого незвичайного будинку дуже раді новим гостям.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий