Підпишіть петицію, аби ввести кримінальну відповідальність за жорстокість до тварин в Україні!

Команда «Kormotech & Соціум» давно дає поради, як рятувати тварин від догхантерів. Однак те, про що ми говорили найперше, це зміни до законодавства, адже саме вони є запорукою системного підходу до вирішення проблем вбивства чи катування тварин в Україні. Підпишіть петицію, аби ініціювати такі зміни!

Петиція вимагає додати у законодавство статтю щодо покарання за жорстоке поводження із тваринами. Підписуйте петицію за посиланням та розповідайте друзям про неї!images

На жаль, Україну накрило хвилею жорстокості по відношенню до тварин. Щодня люди повідомляють про нові й нові вбивства чотирилапих догхантерами. Кожні 30 хвилин в Україні гине собака від рук жорстокий вбивць. Однак, суспільство здебільшого толерує такі злочини, тож зоозахисникам не лишається нічого, крім як ініціювати законодавчі зміни, аби притягувати до відповідальності догхантерів.

Ми вже писали про те, як врятувати тварину після отруєння, як убезпечити домашнього улюбленця від догхантерів тощо. Однак, саме розгляд цієї петиції на рівні влади зможе суттєво змінити ситуацію!

«На даний час законодавство у сфері захисту тварин не відповідає європейським та світовим стандартам, – йдеться в описі до петиції. – В усіх розвинених країнах світу існують закони про жорстоке поводження з тваринами та відповідальність за таке поводження дуже суттєва. Рівень розвитку та цивілізованості країни визначає його ставлення до братів наших менших. Якщо наша країна хоче бути на одному рівні з країнами Європи то потрібно для цього щось робити.

аватаркаМи пропонуємо розробити закони у сфері захисту тварин, які відповідали б європейським нормам. Жорстоке ставлення до тварин повинно суворо каратись – від штрафів до кримінальної відповідальності. Бо наразі, всі кривдники тварин залишаються безкарними. Дуже багато прикладів, коли люди труять, забивають на смерть тварин просто для розваги. Власники тварин звертаються до поліції, але далі ніж прийняття скарги справа не йде. Це не припустимо. Вони мають відповідати перед суспільством за скоєні злочини».

Закликаємо усіх долучитись до підписної кампанії та поширювати серед друзів таку інформацію, аби захистити тварин, які живуть поряд із нами!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий