Питання безпеки: як відівчити собаку підбирати їжу на вулиці

Ми продовжуємо серію корисних порад, як убезпечити свого собаку від догхантера. Ми вже говорили про те, що системно в Україні ця проблема залишається невирішеною, однак кожен господар своїми силами може убезпечити улюбленця від дій догхантерів.12188809_998197180219366_1597179567_n

У попередніх публікаціях ми давали загальний огляд правил, які допоможуть вам вберегти улюбленця. Тепер ми детальніше розкажемо, як саме навчити собаку не підбирати їжу на вулиці, адже один із методів вбивць собак – підкидати отруєну їжу. Якщо ваш собака «пилососить» на вулиці, то це може вилитись у суттєві проблеми, негайно починайте виховання, аби позбавити чотирилапого такої звички!

Кінологи говорять, що проблема підбирання їжі на вулиці викликана найрізноманітнішими факторами: захворювання, неправильне та незбалансоване харчування, бажання звернути на себе увагу власника тощо. Тому спеціалісти радять використати наступні методи для подолання такої звички:

Поступово привчати до команд. Дресирування можна розпочинати у віці від кількох місяців і триває воно до часу, поки собака не запам’ятала команду. Навіть вдома не дозволяйте собаці підбирати їжу з підлоги. Смаколики кладіть у миску чи годуйте ними з руки.

Звертайте увагу на свого улюбленця під час прогулянки. Відволікти собаку від їжі на землі можна гучним звуком: зв’язкою ключів, свистком тощо. Головне, щоб собака не зрозумів, що його господар причетний до звуку. Заохочуйте вихованця за правильну поведінку.

Варто відучити підбирати їжу з землі і в тому випадку, якщо ви маєте приватний будинок. Інколи трапляється, що незнайомі люди кидають собаці щось їстівне. Тому слід попросити знайомих закинути їжу на землю і якщо собака підбіжить до неї, то варто скомандувати «Фу!».

Ще одна заувага – лише члени родини мають годувати собаку. І це стосується як великих сторожових собак, так і маленьких кімнатних. Проявіть увагу та терпіння, і з часом ваш собака обов’язково відучиться від шкідливої звички.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий