«Поки є Вівторок» – історія про дивовижний зв’язок людини та собаки

Вівторок – так звати золотистого ретривера. Його виховали спеціально для допомоги людям, які пережили страхіття війни і мають проблеми зі здоров’ям. Власне, він зміг врятувати і Луіса Монталвана, який згодом присвятив цій історії і своєму чотирилапому другові книгу «Поки є Вівторок» (Until Tuesday).maxresdefault

Автор книги –  Луіс Монталван, ветеран війни в Іраку. Він відверто пише про власні мотиви участі у війні, а також про проблеми, які виникали у нього після повернення додому.  Наприклад, про те, що після отриманих поранень і контузії залишився наодинці з собою, про примари минулого, які щодня ввижаються йому на вулицях міста.

Until-Tuesday-Book-CoverВсе кардинально змінилося, коли Луіс познайомився з Вівторком. З ним він подолав найтяжчий період у житті і, найголовніше, що пес повернув йому бажання жити. З появою собаки Луїс не лише переборов власні проблеми, а й почав допомагати іншим ветеранам війни. Ставши правозахисником, він домігся прийняття закону, згідно з яким кожний травмований ветеран отримував собаку-компаньйона.

На момент написання книги Вівторок і Луїс разом понад три роки. Собака розуміє близько 200 команд, а у вільний час обожнює бешкетувати і дивитися відеоролики про тварин. «Ми пов’язані, собака і людина, і здорові люди не розуміють цього зв’язку, адже ніколи не можуть відчути подібного. Поки Вівторок живий, він завжди буде зі мною», – йдеться у книзі.

Ця історія не лише про зв’язок людини з собакою. У книзі – багато про вірність і втрати, любов і війну, відданість і розчарування. Ми не будемо переказувати зміст книги, просто прочитайте її, коли матимете вільний час.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий