Поради для відповідальних господарів: як піклуватись про улюбленця навесні

Мінлива погода, початок сезону кліщів та багато інших факторів роблять догляд за своєю твариною навесні особливим. Ми переходимо на літній режим більш довгих прогулянок, та більш уважного піклування за своїм чотирилапим. Дивіться кілька корисних порад для відповідальних господарів!priut

Навесні природа розквітає, тож і тварини активізуються. Чи помічаєте ви, що у ваші чотирилапі стали активнішими, менше сплять та більше бавляться? У цей час організм тварини, так само, як і людини, потребує більше поживних речовин та вітамінів. У першу чергу варто звернути на це увагу тим господарям, які годують улюбленців натуральними харчами, а не раціонами. Із тим, як краще зробити курс вітамінізації тварини, вам допоможе ветеринар. Ті ж господарі, які годують улюбленців спеціальними раціонами (наприклад, ТМ «Club4Paws»), мають прослідкувати за поведінкою тварини. Якщо ваш чотирилапий поводиться жваво, вітамінізації не потрібно – усі необхідні речовини він отримує з раціонів у достатній кількості.

Багато порід котів і собак мають посилену линьку навесні та восени. У такий час хутро вашого улюбленця необхідно вичісувати. Це робиться спеціальними щітками (залежно від породи і типу хутра тварини), які можна придбати у зоомагазинах.

З початком першого потепління, у парках, в лісах та навіть на галявинах з’являються кліщі. Те, що вони прокидаються аж влітку, міф. Відтак, потурбуйтесь, аби ваш чотирилапий друг був оброблений від кліщів і обов’язково вичісуйте хутро після кожної прогулянки. Детальні поради з профілактики та боротьби з кліщами, дивіться тут.

Кожен відповідальний господар знає, що тварини теж можуть застудитись. Тому мінлива погода стає сприятливим тлом для таких захворювань. Слідкуйте за поведінкою своєї тварини після прогулянок, аби вчасно помітити симптоми застуди.

Ще більше корисних порад для відповідальних господарів знайдете у нашому «Кодексі господаря».

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий