Поради від експертів, що допоможуть визначити характер котів

На здоров’я маленького котика, а також формування його характеру великий вплив має оточення, в якому він росте. Звичайно, у процесі дорослішання характер кота змінюється, але вже упродовж перших тижнів життя його можна достатньо легко визначити.

За словами експертів, показовим є те, як кошенята поводяться у колективі. Варто поспостерігати за їхньою поведінкою в оточенні інших кошенят – це допоможе краще зрозуміти, яким виросте улюбленець. Одні можуть відсиджуватися у стороні, інші – дуже активні. Деякі кошенята – сором’язливі і боязкі, а деякі – спритні та енергійні. Погляньте, чи не нападає тварина на інших кошенят, як реагує на спроби погратися з ним.

Спеціалісти також розповідають, що обираючи свого чотирилапого друга, люди віддають перевагу тваринам з тими рисами характеру, якими володіють самі. А іноді трапляється, що кошеня саме обирає для себе господаря. Воно починає лащитися, дивитися в очі, тобто всіляко привертає до себе увагу. Така поведінка означає, що тварина свій остаточний вибір вже зробила.

Якщо вам сподобалося кошеня, візьміть його на руки, погладьте і трохи потримайте, поспостерігайте за його реакцією. І ви обов’язково зрозумієте, чи про цього улюбленця мріяли.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий