Поради від спеціалістів, що допоможуть привчити собаку до повідка

Прогулянка на повідку – один з найважливіших навиків для песика. За допомогою повідка ви зможете контролювати поведінку свого улюбленця на вулиці, а також убезпечите його від небезпеки.

Найголовніший секрет успішного тренування – терпіння і послідовність. Ми зібрали поради спеціалістів, які допоможуть привчити собаку максимально швидко:

  • Дозвольте собаці звикнути до нашийника. Адже чимало з них хвилюються, коли його вдягають і намагаються зняти. Щоб заспокоїти собаку, намагайтеся його відволікти грою або дайте щось смачне. Послабте нашийник, він не має створювати дискомфорту собаці.
  • Причепіть повідець. Деякі собаки можуть навіть не помітити цієї маніпуляції, а деякі ж – почнуть сильно нервувати. Якщо ви чіпляєте повідець вперше, киньте його інший кінець на землю – дозвольте песику просто побігати з ним. Потім візьміть повідець у руку, покличте чотирилапого, пропонуючи смаколик.
  • Створіть спокійну атмосферу. Побачивши повідець, чимало чотирилапих починають нервувати і пригати. Якщо і ваш домашній улюбленець поводиться таким чином, стійте зовсім спокійно до того часу, поки він не заспокоїться.
  • Візьміть на тренування смаколик. Це має стати звичкою. Якщо цуценя продовжує хвилюватися або нервувати – нахиліться та погладьте його. Найголовніше – будьте терплячі.
  • Частіше гуляйте з собакою. Робіть принаймні декілька прогулянок на день, щоб чотирилапий звик до повідця.

Під час прогулянок уникайте різких ривків і не тягніть цуценя за собою. Важливо, щоб повідець не викликав у вашого чотирилапого друга неприємних відчуттів і не став тим предметом, від якого він хоче якнайшвидше позбавитися.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий