Поради: як готуватись до дня «Візьми собаку на роботу»?

Вже скоро, 31 липня, українські любителі собак святкуватимуть день Візьми собаку на роботу! А Ви вже готові до нього? Давайте перевіримо, чи все Ви зробили, аби цей день пройшов незабутньо?Поради: як готуватись до дня «Візьми собаку на роботу»?

В Україні цей день святкується лише втретє, тож, треба ретельно підготувати не лише своє робоче місце для комфорту улюбленця, а ще й підготувати колег до такого свята. Пропонуємо кілька важливих порад, які допоможуть влаштувати все ідеально!

 

Розмова з колегами

Звичайно, поява на роботі собаки може виявитися приємним сюрпризом для багатьох співробітників. Та чи для всіх? Перед тим як привести чотирилапого в офіс, поцікавтеся у ваших колег, чи у кого, бува, немає алергії на собачу шерсть.

Запитайте дозволу в керівника, чи можна прийти в офіс з собакою. На жаль, не на кожній роботі санітарні або інші норми безпеки дозволяють появу там чотирилапого співробітника. Ваше місце роботи? Якщо це ресторан, кафе, бістро, продуктовий магазин, то, як ви самі розумієте, цей заклад не передбачений для перебування в ньому тварин.

Також це стосується місць виробництва харчових продуктів та й виробництва взагалі. Якщо ви працюєте безпосередньо в самому цеху, робота устаткування, шум, грюкіт можуть налякати вашого собаку.

Також якщо ваша професійна діяльність пов’язана з контактом з лікарськими препаратами, шкідливими, отруйними речовинам. Зрозуміло, що в такому випадку безпечніше залишити собаку вдома.

Поради: як готуватись до дня «Візьми собаку на роботу»?

Робоче місце

Безперечно, ваше робоче місце облаштоване так, аби вам було комфортно. Проте чи забезпечений там комфорт для вашого улюбленця? Продумайте, як вберегти його від літньої спеки (провітрюваність приміщення, вода), де саме розташувати собаку (не на протязі, не під кондиціонером) та чим його розважити під час робочого дня (прихопити улюблену іграшку).

Можливо, варто буде взяти з дому улюблену подушку або килимок, аби собака почувався затишно у новому місці.

Звісно ж, ви знаєте свого улюбленця та його звички як ніхто! Тому ви самі зрозумієте, як само зробити цей день незабутнім для всіх! При підготовці до цього свята проаналізуйте, на які важливі особливості вашого собаки варто звернути увагу і це допоможе облаштувати його на робочому місці якнайкраще!

І не забувайте надсилати нам щасливі фото на сторінки у соціальних мережах і пошту office@kormotech.org.ua. Разом веселіше, тож пропонуйте друзям долучитись до такої особливої події!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий