Поради: як зробити літо комфортним для домашнього улюбленця

В Україну літня спека поки не поспішає, та ми знаємо, що вона обов’язково прийде. Навіть для людей висока температура має поганий вплив. А тварини, які не можуть остудити себе морозивом чи крижаним коктейлем, мають особливі механізми охолодження. Ми підготували добірку корисних порад, як зробити літню спеку максимально комфортною для домашніх чотирилапих.13285810_1115678241804592_725976321_n

Перше і дуже важливе правило для всіх власників тварин – це провітрюваність приміщення, де мешкає тварина та постійний доступ до води. Нерідко ми, йдучи з дому, можемо не зауважити, що не відкрили вікно, аби свіже повітря надходило у квартиру, де наш чотирилапий друг чекатиме на нас до вечора. Влітку ми маємо взяти собі за плавило, що задуха – дуже неприємна та шкідлива для тварини, тож повітря має поступати у кімнату. Водночас, варто враховувати, що протяги можуть спричинити застуду чотирилапого улюбленця.

Вода обов’язково має бути свіжою, тож перевіряйте, чи повна миска вашого чотирилапого друга, коли йдете ранком на роботу.

Дуже корисно забезпечити коту вільний прохід у ванну, де прохолодніше, ніж в інших приміщеннях, а полежати на холодних кахлях – ще один спосіб остудитися. Загалом, на думку ветеринарів, оптимальна температура у квартирі – 22-24 градуси. При ній ваші улюбленці не відчуть дискомфорту взагалі.

Обов’язкове правило, яке варто запам’ятати усім власникам собак: ніколи не залишайте тварину закритою у салоні автомобіля! Влітку машина дуже швидко нагрівається під сонячними променями, тож тварина за лічені хвилини може отримати тепловий удар.

Прогулянки під час спеки більше виснажують не лише власників, а й їхніх улюбленців. Тож влітку обов’язково попіклуйтесь про те, аби на прогулянці у вашого улюбленця був доступ до свіжої води. Можна не витрачатись на спеціальні дорожні поїлки, собакам, наприклад, доволі зручно пити воду із пляшки зі спеціальною кришечкою «спорт», яку використовують люди під час пробіжок чи тренувань.

І не забувайте про кліщів, які активізуються у теплій порі року. Детальні поради щодо профілактики укусів кліщів, а також першої допомоги при укусах, читайте тут.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий