Поради волонтерів з АТО: як впоратись із агресивним собакою

1325692453_3350b  Продовжуємо ділитись досвідом роботи із тваринами у стресових ситуаціях. Не секрет, що агресія – захисна реакція тварини. Тож коли ми бачимо на вулиці покинутого собаку і хочемо забрати його, він може відреагувати на це не надто привітно.

  Хочете впоратись із агресією у тварини? Ми допоможемо!

Консультує в цьому питанні нас волонтерка Євгенія, що тривалий час працювала із тваринами у Донецьку.

Євгенія зауважує, що головне – зважати на розмір та поведінку собаки. Якщо тварина не надто агресивна, то може допомогти метод підгодовування. Можна протягом певного часу давати тварині їжу і тоді вже намагатись заохотити її піти з вами, адже вона має до вас звикнути й довіритись.

  Якщо є великий контейнер, то можна насипати туди запашного корму або будь-які інші ласощі та почекати, поки тварина сама зайде у нього. За словами волонтерки, такий метод підходить і для собак, і для котів.

скачанные файлы  Якщо тварина не надто велика і не виявляє занадто багато агресії, відловити її можна за допомогою мішка і переноски. Якщо під рукою немає мішка, то можна «зловити» собаку власною курткою, але при цьому важливо перевозити тварину не у цьому «мішку», а відразу перекласти її у переноску.

«Є ще такий спосіб. Коли даєш тварині їсти, можна потихеньку зробити петлю з повідця, а далі накинути на шию собаці, – говорить Євгенія. – Але тут варто діяти дуже обережно, щоб не нашкодити тваринці. Для транспортування тут теж необхідна переноска».

  Якщо ж тварина велика, або занадто агресивна, варто викликати професіонала.

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.