Поради: як не загубити свою тварину

  В останні місяці із зони АТО надходять десятки і сотні повідомлень про зникнення тварин – собаки зривають ланцюги або тікають з повідця, лякаючись обстрілів.  Ми пропонуємо кілька порад, як не загубити свою тварину. Обов’язково скористайтеся, щоб ніколи не губити свого улюбленця!

CPKkl-_tIxE

Дуже важливо, щоб у чотирилапого був нашийник (або жетон) із ім’ям тварини і контактним номером. У такому випадку буде легше знайти свого улюбленця, якщо він загубиться.

Не прив’язуйте тварину біля магазину чи інших закладів, які збираєтесь відвідати.  За статистикою, саме таким чином губиться чимало собак.

Подорожувати тварина має на повідку, або у переносці, якщо це кіт. Будь-яка подорож – це стрес для наших улюбленців, тож реакція на нього може бути непередбачувана. Не покладайтеся лише на спокійний характер Вашого чотирилапого друга.

  Гучні звуки (вибухи чи петарди) лякають тварин. Якщо собака живе на ланцюгу у дворі, варто приділяти йому більше уваги при таких стресових ситуаціях. Перевірте надійність нашийника й ланцюга, а також хвіртку й паркан.

DSC_7912  Обов’язково фотографуйте чотирилапих друзів! Якщо тварина все ж загубиться, буде легше знаходити її за фотографією, ніж за усним описом. Фото Вашого улюбленця має давати правильне уявлення про його розмір та колір хутра.

Пам’ятайте, що в кожному місті є притулок для тварин, а також вистачає добрих людей і волонтерів, які знаходять чотирилапих і передають у притулок, щоб вберегти їх від небезпек вулиці. Якщо Ви загубили свого маленького друга, зателефонуйте до притулку, розпитайте, чи не приносили їм собаку чи кота, схожого на Вашого. Не варто чекати, поки тварина повернеться сама.

Також можна передивитись інформацію, яку щоденно надають волонтери. Наприклад, на Донеччині актуальні дані про знайдених тварин є у Спільноті допомоги тваринам та Групі допомоги тваринам Донбасу 

Бережіть своїх улюбленців!

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.