Потребуємо допомоги!

У Запоріжжі волонтери збирають гроші на протези собаці, з якого познущались люди

Нечувану жорстокість відчув на собі собака Рижик, з якого по-звірячому познущались запорізькі шкуродери. Ця історія вражає і, водночас, залишає надію на все ж щасливий кінець.

Читати далі »

Шукаєте вірного друга? Чарівні цуценята чекають на вас у притулку!

Інформація тільки для надійних і добрих людей! Ці чарівні дітки шукають родинне тепло і любов, можливо, ви незабаром станете щасливим господарем когось із них! Поділіться цим дописом, можливо, хтось із ваших друзів чекав саме на цих пухнастиків!

Читати далі »

Евакуйований із зони АТО притулок терміново потребує допомоги

13384694_1123636117675471_1045531595_n

Просимо відгукнутись небайдужих! Притулок, перевезений з Донецька, опинився у вкрай скрутному становищі, терміново необхідна допомога для годування тварин. Всеукраїнська ініціатива «Не залишай нас в АТО» вже відправила партію кормів для вихованців притулку, однак, партія буде в дорозі ще кілька днів, а волонтери притулку б’ють на сполох – їжа закінчиться уже завтра!

Читати далі »

Місто, добре до тварин, потребує вашої допомоги!

аватарка

Красноармійськ (невеличке місто на Донеччині) дуже дружнє до тварин. Чому? Бо там діє Красноармійське товариство захисту тварин, їхні сторінки у соціальних мережах так і називаються – «Добрий Красноармійськ». І цей гурт щирих і самовідданих волонтерів дійсно робить своє місто добрим. Товариство опікується чотирилапими безхатьками цілого району, а статистика прилаштувань змусить позаздрити й великі притулки! Допоможіть волонтерам Красноармійська! Станьте доброчинцем Програми адресної допомоги. Всі деталі – на сайті! Допоможіть Красноармійському товариству захисту тварин! Долучайтесь до Програми адресної допомоги, обирайте саме цей заклад і замовляйте будь-які товари для цих волонтерів. Наша команда […]

Читати далі »

Допоможіть вірним друзям чотирилапих з Добропілля!

13022189_1091743250864758_1645518200_n

Не проходьте повз! Зверніть увагу на цю інформацію, адже ваша увага і ваша допомога є дуже доречною! У місті Добропілля (це підконтрольна Україні частина Донецької області) уже 5 років діє Міське товариство захисту тварин «Вірність». І ці волонтери дійсно доводять свою вірність чотирилапим щодня, рятуючи їх від жорстокості інших, від голоду, хвороб і вулиці. Почитайте трохи більше про «Вірність», аби зрозуміти, чому так важливо допомогти цим людям у їхній роботі.

Читати далі »