Просимо допомоги у вивезенні собаки із зони АТО!

Звертаємось до усіх небайдужих! Доля собаки у Ваших руках! Галина, власниця німецької вівчарки, дуже просить допомогти вивезти тварину з Горлівки. Сама жінка не має автомобіля, тож звертається по допомогу до небайдужих! Відгукніться, адже від цього залежить доля тварини!rOs1pywVxng

Галина звертається до усіх небайдужих по допомогу – необхідно вивезти тварину із зони АТО. Нік – німецька вівчарка, він уже немолодий, йому 8 років. Зараз він знаходиться у Горлівці під опікою друзів Галини, однак жінка дуже хоче забрати тварину із зони АТО до себе, на Житомирщину.

Нік має звичний для вівчарок розмір, він має усе необхідне для перевезення – нашийник, намордник. Господарка готова оплатити заспокійливе, аби він стримано переніс дорогу. Пес активний, добре товаришує з іншими тваринами, тож не принесе забагато дискомфорту.

Тварину необхідно перевезти з Горлівки у Київ. Галина навіть готова приїхати до Артемівська, аби супроводжувати собаку далі, щоб упевнитись, що він поводиться добре. Галина дуже просить відгукнутись будь-кого, хто може допомогти їй із перевезенням тварини! Водночас, вона готова взяти на себе частину витрат за бензин, адже розуміє, що така подорож є достатньо дорогою.

Відгукніться на прохання Галини, або поширте інформацію серед друзів, можливо, хтось із них зможе допомогти жінці! За додатковими даними звертайтесь безпосередньо до власниці Ніка – о99 060 60 51 (Галина).

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий