Що потрібно знати, коли заводиш собаку?

На перший погляд питання дуже просте – що ж потрібно знати, коли заводиш собаку? Здавалось би, захотів собі чотирилапого друга – от і завів. Однак, вже на цьому етапі варто усвідомити кілька вкрай важливих речей, аби спільне із твариною життя не перетворилось на взаємне нещастя.Що потрібно знати, коли заводиш собаку?

Як кажуть, безпритульні тварини – результат безвідповідальності людей. Тож, пропонуємо кілька порад з Кодексу господаря, аби рішення завести собаку було виваженим та відповідальним.

«Якщо ви хочете завести собаку, прийміть виважене рішення і врахуйте всі нюанси, аби у подальшому у вас склалася тривала та міцна дружба, – радить Кодекс господаря. – Зважте своє матеріальне становище та кількість вільного часу».

  1. Собака вимагає фінансових витрат та багато вашої уваги.
  2. Розраховуйте можливості свого житла. Якщо ви мешкаєте у невеликій міській квартирі, не варто брати собаку крупної породи.
  3. Перед тим, як взяти собаку, порадьтеся з усіма членами родини. Переконайтеся, що у ваших близьких немає алергії.
  4. Будьте готові до того, що цуценя ймовірно буде псувати ваші речі – наприклад, меблі. Замисліться, чи готові ви до того, що він може їх погризти, зламати чи забруднити.
  5. Обирайте відповідно до свого темпераменту та стилю життя. Як відомо, собаки одних порід надзвичайно активні, інших – розважливі та ліниві. Оберіть саме ту породу, яка найбільше підійде вам та вашій родині.
  6. Для яких цілей ви берете собаку? Обирайте відповідні породи, якщо вам потрібен пес-охоронець, компаньйон для мисливства тощо.

І найважливіше: перед тим, як принести додому собаку, замисліться, чи зможете ви любити його всім серцем, незважаючи ні на що.

Відповіді на ці питання дадуть чітке розуміння – що ви хочете отримати від дружби з чотирилапим і, головне, що готові віддати для цієї дружби. Більше корисних порад для новачків та досвідчених господарів собак дивіться тут:

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий