Що робити для того, щоб кіт не загубився?

Доволі часто трапляються ситуації, коли коти губляться. Це може статися навіть з тими тваринами, що живуть вдома. Тому дуже важливо забезпечити свого домашнього улюбленця засобами ідентифікації, які, у разі потреби, допоможуть його знайти.

Існує декілька найпоширеніших способі ідентифікації котів. Перший –  на нашийник прикріплюється бірка, на які зазначене ім’я кота, а також контактна інформація господаря. Іноді ці дані також розміщують у маленьку капсулу, що також прикріплена до нашийника. Важливо, щоб кіт завжди був одягнений у нашийник.

Дуже важливо правильно підібрати нашийник, який має ідеально підходити домашньому улюбленцю за розміром. Бажано, щоб він має спеціальний карабін-застібку, що легко відкривається при потребі.

Ще один спосіб ідентифікації тварини – мікрочіпування. Спеціальний транспондер, що містить інформацію про тварину і власника, безболісно імплантують котові під шкіру. Цей спосіб дедалі стає все популярнішим у країнах, де вже є створені спеціальні бази даних. А в деяких країнах вже навіть існують закони, що зобов’язують власників чіпати своїх улюбленців.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий