Що треба знати про китайський фестиваль з поїдання собак

Ви досі не підписали петицію проти китайського фестивалю собачого м’яса «Yulin Dog Meat Festival»? Ніколи про такий не чули? Тоді читайте далі про те, що ж треба знати про китайський фестиваль з поїдання собак.china

ОБЕРЕЖНО! Фото, розміщені далі, можуть завдати вам психічної травми. Не радимо до перегляду дітям.

Щороку світові ЗМІ розповідають про цю проблему, в мережі Інтернет поширюються різноманітні протести. Ми закликаємо підписати петицію до китайських чиновників, щоб ті заборонили проведення цього «фестивалю» жорстокості.

Що варто знати про «Yulin Dog Meat Festival»?

  1. Це дійсно правда! Багато хто просто не вірить, що у сучасному цивілізованому світі є місце такому «фестивалю». Численні фоторепортажі та відеосюжети з місця подій підтверджують, що це не збочена вигадка.
  2. «Фестиваль» проходить раз на рік, влітку, і щоразу на ньому вбивають більше 10 000 собак.
  3. Місцева влада відмовляється брати на себе відповідальність за цей «фестиваль», тому заборонити його можна лише на рівні національної влади Китаю. Для розгляду звернення чиновниками необхідно набрати 4, 5 мільйона підписів. Залишилося зібрати ще 151 тисячу підписів.
  4. «Yulin Dog Meat Festival» викликає обурення людей по всьому світу, особливо у Європі. Не зважаючи на численні пікети і протести, організатори продовжують проводити цей захід.
  5. Зоозахисники приїжджають на фестиваль, щоб викупити чотирилапих у продавців м’яса, аби зберегти їм життя. Зазвичай вдається врятувати лише незначну частину собак.
  6. За свідченням очевидців, собак варять або смажать живцем, або здирають з них шкіру. Фотографії з фестивалю у ЗМІ публікують лише після попередження, що це може завдати психічної травми.

photo-8-6-14-6-18-52-pm

IndiaTv39d688_yulin-festival-main-picDog-meat-festival-in-Yulin-ChinaЗакликаємо всіх небайдужих підписати петицію проти цього жахливого «фестивалю», щоб зупинити його! Детальніше про петицію читайте тут.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий