Щоденний подвиг в ім’я тварин і добра

Не проходьте повз! Присвятіть одну хвилину, аби почитати про те, який подвиг роблять люди, що живуть зовсім поряд! Хочемо розповісти вам реальну історію про реальних людей. І ця історія не в минулому, вона триває і досі, адже люди, про яких ми розповімо, проводять кожен день у боротьбі. У боротьбі за життя своїх тварин, за щастя чотирилапих і за свої принципи нікого не залишати у біді. Можете самі слідкувати за щоденними звітами цієї титанічної роботи Наталі Тимошенко та її чоловіка, а ми розкажемо, з чого все починалось і як їм допомогти!4-900x700 (1)

Донецький міський центр «Зоозахист» існує вже не один десяток років. Подружжя Тимошенків усе життя було віддане тваринам, тож чотирилапих рятували, відгодовувати, лікували й прилаштовували. Однак, у місто прийшла війна і окупація… Бойовики не надто переймаються людьми, до тварин їм діла теж немає, адже на окупованій території почастішали випадки масового отруєння чи відстрілу чотирилапих. Віддані друзі тварин із центру «Зоозахист» просто не змогли лишитись в окупації, тож виїхали і вивезли ВСІХ своїх вихованців (а це понад 200 тварин!)

Важко змусити себе повірити, що одне подружжя вже не юного віку має стільки витривалості й сили, аби робити те, що вони роблять. Наталя і Сергій Тимошенки знайшли дім у Донецькій області, в містечку Димитров, куди й перевезли усіх чотирилапих. Більше того, зібрали всіх тварин-безхатченків, яких бачили на своєму шляху. Для цих людей немає вибірковості у добрих справах: рятувати – то усіх!445_1734958190117016_1724801208255205405_n (1)

Зараз понад дві сотні собак і котів мешкають вже на безпечній території (хоч і дуже близько до лінії розмежування), а майже щодня центр «Зоозахист» поповнюється новими вихованцями. Піклування за тваринами забирає у волонтерів у буквальному сенсі весь час. Наталя розповідає, що встає до зорі, аби встигнути наварити запашної каші для усіх своїх тварин, а лягає вже пізно, після того, як всі нагодовані, поліковані, а у вольєрах панує чистота. Внутрішня сила та енергія цієї жінки захоплює і вражає. Однак, лише внутрішня енергія не зможе забезпечити тваринам сите і щасливе життя. На жаль, міський центр «Зоозахист» критично обмежений у ресурсах. Взимку волонтери навіть недоїдали (так-так, ГОЛОДУВАЛИ), бо всі кошти йшли на харчування і утримання та стерилізацію  тварин.1.3-vizhual-na-opis

Просимо вас долучитись до доброї справи, яку робить родина Тимошенків. Навіть незначний внесок є дуже важливим для усіх вихованців притулку. Хочете допомогти через грошову пожертву?

Карта Приват Банку 4149 4378 1567 9541 Тимошенко Наталя.

Також Ви можете придбати будь-який товар для притулку на сайті інтернет-магазину PetsLike, а команда Всеукраїнської ініціативи «Не залишай нас в АТО» доставить його у Димитров і передасть волонтерам. Деталі Програми адресної допомоги читайте тут.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий