Шукаємо волонтерів для перевезення тварини!

Друзі та однодумці! Звертаємось по допомогу до кожного! Необхідно врятувати тварину від евтаназії! Ваша допомога (навіть репост) є вирішальною для долі собаки!sobachiy-passport-092012-xz

На Житомирщині, у місті Бердичів живе стаффордширський тер’єр, їй вже півтора роки і у неї важка доля – господарка відмовилась від тварини. Зараз на вагах її життя – їй або знайдуть новий дім, або ж піддадуть евтаназії. Чи можемо ми таке допустити?

Ірина, яка звернулась по допомогу із цим проханням, дуже вболіває за долю собаки. На жаль, житлові умови (маленька і холодна квартира) не дозволяють жінці забрати тварину до себе. Однак, собаці знайшли новий дім! І господар уже чекає у Новограді-Волинському.

Тепер постав новий виклик: як перевезти тварину? На жаль, собака не має ветеринарного паспорта, який необхідних для перевезення у транспорті загального користування (автобус, залізниця). Ірина просить допомогти із перевезенням! Можливо, серед вас знайдуться волонтери, що допоможуть і перевезуть тварину. Якщо цього не станеться, собаку піддадуть евтаназії! Відстань між містами складає близько 130 км.

Контакти Ірини: planetshadows@mail.ru або ж телефон: о98 9364364.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий