Шукаєте вірного друга? Чарівні цуценята чекають на вас у притулку!

Інформація тільки для надійних і добрих людей! Ці чарівні дітки шукають родинне тепло і любов, можливо, ви незабаром станете щасливим господарем когось із них! Поділіться цим дописом, можливо, хтось із ваших друзів чекав саме на цих пухнастиків!

Нову родину шукає чарівна дівчинка Мішель. Їй два місяці, порода – метис вівчарки. Мішель – дуже діловита собака, у новому приміщенні обійшла усю кімнату, обнюхала всі меблі, зупинялася та оглядалася, без паніки та скиглення. Напевно, Мішель буде бізнес-леді. «Собака просто супер! Яка велика різниця між нею і кобельками, які забивалися під ліжко та вилізали їсти тільки коли нікого немає поруч», – ділиться враженнями волонтер Марина.

Відразу видно, що Мішель виросте у мужню та дуже розумну собаку. Зараз їй залишається зробити щеплення і вона готова вирушити у новий дім і нове життя. Аби дізнатись детальніше, звертайтесь за телефонами: 063-941-2518 або 095-138-4758, Марина.

Волонтер Тетяна вчинила мужньо і героїчно: забрала до себе зразу 5 малюків. Цуценята –  кобелі віком півтора місяці від немалої здорової мами. Собачата вже пройшли природній відбір, тому залишилися найсильніші та найздоровіші. Оброблені від паразитів, з дуже хорошим апетитом. Вони активні, як і належить цуценятам, дещо нахабні та сміливі. Звертатися до Тетяни опікуна собачат 097-382-1769 або 093-423-3844. Також, враховуючи кількість й апетити цуценят, дуже актуальною буде будь-яка допомога.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий