Собаки з ЛКП «Лев» чекають на нових господарів. Придивіться, можливо, це саме Ви!

Продовжуємо розповідати Вам про тварин, які чекають на своїх нових господарів в ЛКП «Лев». Сьогодні розповідаємо про трьох собак, яким випала нелегка доля. Водночас, у цих чотирилапих є шанс знайти нову родину і отримати любов і турботу завдяки Вашій допомозі. Розкажіть про це друзям, а якщо побачили серед цих собак того, хто може стати Вашим улюбленцем, терміново телефонуйте волонтерам!

Лисичка2

Лисичка

Лисичка 1

Лисичка

Знайомтесь – це Лисичка. Своє ім’я вона отримала за пухнастий лисячий хвіст. Ця самочка невелика, але дуже симпатична. Волонтери говорять, що Лисичка має врівноважений характер, собака дотепна та дуже дружньо ставиться до тих, хто проявить до неї любов. Лисичка стане прекрасним вірним другом для дитини, або ж відданим охоронцем квартири. Лисичка має здібності до навчання, добре уживається з котами та іншими собаками, вона стерилізована і щеплена. Аби забрати Лисичку до себе, телефонуйте опікуну Марині: 063-941-2518 або 095-138-4758.

Думка1

Думка

Думку опікуни називають міні-вівчаркою, бо ж вона дійсно менша, ніж її чистокровні брати. Вона молода і лагідна, а ім’я своє отримала через те, що Думка – розумна тварина. Характер у неї лагідний, дуже ніжний і трохи несміливий. За своє коротке життя Думка, напевно, натерпілася лиха, бо дуже боязко виходить на вулицю. Їй потрібен друг, який оберігатиме від негараздів і лиха, а вона, у свою чергу, подарує свою відданість та ніжність, адже за характером дуже прив’язується до людей. Думка стерилізована, вакцинована, має ветеринарний паспорт. Телефонуйте опікуну Марині: 063-941-2518 або 095-138-4758.

Саломон2

Саломон

Те, що Саломон має важку долю, видно відразу. Собака худий та хворий, лише зараз у руках турботливих волонтерів пес потихеньку від”їдається. Після голоду, який пережив собака, він дуже ревно ставиться до своїх харчів, за їду може навіть вкусити. Тому господар йому потрібен такий, що зможе зрозуміти біди тварини і правильно поводитись поряд із ним. Волонтери ЛКП «Лев» говорять, що пес прекрасний охоронець своєї території та свого “майна”. Собака потребує догляду, «відгодовування» та лікування. Більше про це розповість опікун Марина 063-941-2518 або 095-138-4758.

Досі не підшукали собаку собі до смаку? Слідкуйте за новинами волонтерів ЛКП «Лев». Хтось із чотирилапих чекає саме на Вас.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий