Чому ми хочемо забрати тварину з притулку

соціальний експеримент котоманіяСоціальний експеримент «Котоманія» від компанії Кормотех триває!

  Ми, молода родина зі Львова, хочемо взяти у свою домівку маленьке кошеня та ділимось досвідом щодо деталей пошуку, утримання, реєстрації та забезпеченням усім необхідним нашого нового друга.

  Коли ми наважувались на рішення завести котика, було багато варіантів, де його взяти –підібрати на вулиці, або купити в розпліднику, отримати в подарунок від друзів… Ми свідомо прийняли рішення, що хочемо забрати кошеня з притулку. Чому? Зараз розповімо!

Поки ми не почали предметно думати про власного чотирилапого друга, то не помічали, як багато кішок на вулиці. Вони просто скрізь – у кожному дворі, на базарі, біля магазинів… Я не знаю, про що думають інші люди, коли бачать цих створінь, беззахисних перед холодом, зливою або вітром. Мені важко від того, що десь поряд живуть люди, які вигнали цих тварин із хати, які підписались під таким їхнім життям.

Звісно, ми вдвох з Мар’яною не вирішимо проблему безпритульності, але принаймні дати шанс одній живій душі на повноцінне та сповнене любові життя ми здатні. Проте ми можемо змінити долю принаймні однієї тварини, приреченої на життя в притулку чи на вулиці.

Нам подобаються породисті коти, вони дуже красиві, і можна було б возити такого красеня на виставки і здобувати нагороди. Але у нас ніколи не було такої дитячої мрії, та й робота не дозволить витрачати стільки часу на поїздки в різні міста. Ми з дружиною вирішили, що нам не важливе походження нашого майбутнього друга. Ми думаємо, що кішки зі шляхетним походженням точно знайдуть собі друзів. А от хтось маленький, котрий можливо саме сьогодні він народився в одному з притулків, чекатиме на нас…

Олег  Могитич

Більше про проект – на сторінці Соціальний експеримент “Котоманія”

Знайомтесь із учасниками Соціального експерименту тут

Коментування на даний момент заборонено

Обсуждение закрыто.