Супергерої для тварин: як волонтери в Києві допомагають чотирилапим в біді

Ці люди – справжні супергерої. Вони  об’єдналися, аби допомагати тваринам, які потрапили у халепу. У Києві ці волонтери створили мобільну групу допомоги чотирилапим.

Така мобільна групи виїжджає на виклики та допомагає тваринам, які застрягли десь і не можуть вибратись, або видерлись на дерево й не мають змоги злізти, волонтери надають допомогу пораненим та заляканим чотирилапим.

«Команда порятунку тварин» з’явилася у Києві три роки тому і з того часу допомагає як домашнім улюбленцям, так і чотирилапим безхатченкам. Зараз у команді 10 людей, які не отримують грошей за цю роботу, а просто роблять світ кращим у вільний час.

Волонтери називають себе «МНС для тварин» і постійно допомагають братам нашим меншим. Самі учасники команди говорять, що рятують собак, які потрапили до криниць чи труб, інших тварин, які не можуть звідкись вибратись без спеціального обладнання. До речі, рятувальники для чотирилапих мають чималий набір спецзасобів для того, аби допомагати тваринам, у них є навіть спеціальні автомобілі.

Гроші на обладнання команді жертвують благодійники через соціальні мережі.


Фото – Znaj.ua

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий