Торік «із собакою на роботу» прийшло близько сотні українців

Усе  більше українців долучаються до ініціативи компанії Kormotech «Візьми собаку на роботу». Мешканці Києва, Львова, Харкова та інших міст уже п’ятий рік поспіль 21 липня візьмуть своїх чотирилапих друзів до офісів під час робочого дня.

«Започатковуючи таку традицію в Україні, ми й не очікували, що свято так швидко пошириться на інші компанії та міста, – зазначила Катерина Ковалюк, керівник служби зі зв’язків з громадськістю компанії Kormotech. – Навіть на прикладі нашої компанії ми бачимо, що свято стає популярнішим. Якщо у перший рік у нашому головному офісі цього дня було два собаки, то торік – уже понад десяток! А загалом свято підтримало близько сотні чотирилапих та їхніх  господарів по всій Україні, і це нас неймовірно тішить».

День «Візьми собаку на роботу» має на меті розвинути dog-friendly інфраструктуру, пропагуючи дружні умови для домашніх улюбленців в офісах. Ба більше – пухнасті учасники свята мають змогу отримати подарунки. Компанія Kormotech  уже  традиційно організовує фотоконкурс для кожного, хто взяв собаку на роботу: троє переможців отримають цінні призи від бренду «КЛУБ 4 ЛАПИ».

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий