У Канаді чоловіка засудили на 2 роки тюрми, бо той залишив помирати собаку

Підсудний зав’язав собаці лапи і морду скотчем і залишив у полі. Суддя, що вів процес, із гіркотою зазначив, що 2 роки ув’язнення – це максимальне покарання, яке можна присудити у цій ситуації.аватарка

Собаку – семирічного тер’єра, шкуродеру віддали самі господарі. Попросили здати його в притулок, мовляв, народилася дочка і у неї на собаку виявилася алергія. Той взяв тварину, 60 доларів і доїхав не до притулку, а до найближчого поля…

Чоловік зав’язав скотчем лапи і морду тварини і залишив її помирати. Однак, собаці пощастило – вже наступного дня його колишніх господарів розшукували ЗМІ, волонтери, поліція і небайдужі в соціальних мережах – допоміг чіп. І через засоби масової інформації усім про всяк випадок нагадали – тепер у США випадками знущань над тваринами займається ФБР, а в Канаді такі злочини переслідуються за всією суворістю закону.

Під час судового процесу суддя із жалем зазначив, що 2 роки ув’язнення – максимальне покарання, передбачене законом у такій ситуації. Він спитав у підсудного, чи невже життя тварини коштує лише 60 доларів? Також він відправив підсудного на психологічну консультацію, мотивуючи тим, що серійні вбивці зазвичай починають із маленьких тварин.

Підсудний, 32-річний чоловік, проведе у в’язниці 2 роки, потім ще 3 він буде під наглядом поліції, і 25 років не матиме права заводити домашню тварину.

В Україні процеси над живодерами- рідкість. Підпишіть петицію, аби законодавчо убезпечити тварин від жорстокості!

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий