У Львові хочуть влаштувати чемпіонат з дог-фрісбі

Знаєте, що таке дог-фрісбі? А ми вже знаємо і радо розповімо про нього, адже у Львові з’явилась ініціатива провести цілий чемпіонат.

Таку чудову ідею запропонували для розгляду власникам собак у Львові на відповідній сторінці у Фейсбук.

«Оскільки Фрісбі було внесено, як вид спорту до федерації спорту, цього року буде проводитись офіційний чемпіонат з цієї дисципліни. І є бажання провести міні-чемпіонат у нас у Львові, – звертається до власників Олег Герич. – Хто б хотів спробувати свої сили? Я можу підготувати кілька людей з Львова. Буду мати час і бажання. Маю диски щоб позичити. Вам потрібна тільки своя або позичена собака і бажання».13382197_1124989534206796_803147536_n

Між тим, у фрісбістів України є цілий сайт та проводяться регулярні змагання. Це один з видів спорту з собаками нового покоління. Це відмова від парадигми «собака повинна». Навчання і побудова взаємин з собакою відбувається як з партнером, з допомогою методик позитивного підкріплення. Сама гра в «тарілку» вельми проста.

Літаюча тарілка фрісбі – це така ж іграшка для собаки як м’ячик, єдина і кардинальна її відмінність від інших іграшок – це те, що її потрібно ловити в польоті, а не чекати, поки вона впаде на землю. Для навчання гри в дог-фрісбі існує певна методика. Оскільки дог-фрісбі є спортом, то має певні правила і, звичайно ж, поділ на підвиди: кидки на точність, кидки на дальність і фрісбі-фрістайл.13413934_1124989634206786_1503440072_n

Ця активна і весела гра точно зацікавить домашнього улюбленця. Тож, головне питання тепер, чи буде міні-чемпіонат у Львові?

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий