У США запустили нову послугу – доставку кошенят в офіс

Багато наших читачів під час проведення акції «Візьми собаку на роботу» питали, а чи можна влаштувати «котячий день», аби кожен співробітник бавився із цими милими і лагідними створіннями? У США такий проект вже існує! Читайте далі, як саме.

Uber запропонував нову послугу з доставки кошенят. Вона стала доступною 29 жовтня, в національний день кішок в США. Компанія-ініціатор надала послугу з доставки кошенят в офіси в 50 містах по всій території США.22
Кошенят можна замовити за допомогою додатка, і за 30 доларів всі бажаючі зможуть 15 хвилин гладити пухнастиків. Водій Uber доставляв кошеня додому або в офіс 29 жовтня у проміжок з 11 до 15 години.

Якщо хтось з кошенят подобається замовнику, його можна буде забрати з притулку і подарувати домашню любов та турботу. У компанії говорять, що акція проходить не вперше, а в результаті минулорічної події вдалось прилаштувати 30 кошенят.

«За 30 доларів ви отримаєте 15 кращих хвилин вашого дня, а ми підтримаємо притулки. Ми вже допомогли більше 30 кошенятам знайти свої будинки завдяки UberKITTENS, а в цьому році сподіваємося, що у кожного кошеня буде будинок!» – Відзначили в компанії.

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий