У Запоріжжі волонтери збирають гроші на протези собаці, з якого познущались люди

Нечувану жорстокість відчув на собі собака Рижик, з якого по-звірячому познущались запорізькі шкуродери. Ця історія вражає і, водночас, залишає надію на все ж щасливий кінець.

Історію собаки повідомила на Фейсбук зоозахисниця Олеся Кулик.

Дівчина розповіла, що спокійний та дружелюбний Бушуй (Рижик) жив на одній з вулиць уже не один рік. Пес – чудовий охоронець і доброї душі істота.  Але неочікувано для всіх невідомі собаку забрали з будинку, далі з Рижиком трапилась нечувана жорстокість.

«Зав’язали лапи скотчем і ізолентою. Тримали на розтяжці (розпинали? тягнули?) так довго, що ніжки почорніли. Це більше 10 діб, – написала волонтерка. – Навіщо – питання відкрите. Що міг відчувати пес, який дуже дружелюбний і не проявляв агресії до людей, коли йому ні за що робили так боляче? Що живе в мозку у людини, яка руйнівна сила, щоб не тільки зробити, але і придумати подібне?»

Достеменно невідомо, навіщо собаку катували, однак, коли його знайшли та терміново відправили до лікарів волонтери, медики констатували – у тварини гангрена. Тож після складної операції Рижик втратив усі чотири лапи. Відтак, зараз зоозахисники збирають кошти на протези для Бушуя і шукають для нього люблячих господарів і новий будинок.

«Пес складний. Найскладніший за мою практику. Але він може стати щасливим завдяки вашій підтримці і нашій роботі!» – додає волонтерка Кулик. Детальніше про те, як можна допомогти тварині, на сторінці волонтерки у Фейсбук.

За матеріалами РБК- Україна

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий