Учасники проекту «Котоманія» знайшли собі кошеня

Ми продовжуємо наш соціальний експеримент «Котоманія»,  впродовж якого будемо тестувати систему на відповідність кращим світовим стандартам утримання та обслуговування домашніх тварин. Ви вже знайомі з учасниками нашого експерименту Олегом і Мар’яною, ви також уже знаєте, що молода сім’я поставила собі за мету знайти звичайного кошеня, яке потрібно прилаштувати.

кошеня знайдете в процесі соціального експерименту котоманіїПісля тривалих пошуків в інтернеті, у соціальних мережах, через волонтерів та знайомих Мар’яна і Олег все ж знайшли собі кошеня! Про те, як це відбувалось, Олег розповідає:

«Ми вже зневірились знайти кошеня, але мені порадили пошукати на сайті безкоштовних оголошень. Якщо чесно, я не думав, що там дають таку інформацію, тож був скептичний. Але нам пощастило! Пані віддавала маленьких кошенят, яких привела її кішка. Ці створіння нам з Мар’яною припали до душі миттєво – шерсть дибки, вуса на різні боки, очі величезні. Ми відразу зрозуміли – от наш кіт.

Нашому рудому пухнастику був лише місяць, коли ми домовились із господаркою, щоб забрати його додому. Втім, у перший же день кошеня почало дуже плакати і шукати маму… Мар’яна не могла винести таких дитячих страждань, тож маля ми поки повернули. Тепер чекаємо, коли воно достатньо виросте, щоб не плакати так за матусею».

Наступного тижня наші учасники якраз обговорять із фаховим ветеринаром – коли ж можна забирати кошенят від мами, щоб у них не було травми? Також вони розпитають – як зробити перші дні у новому домі для котика найбільш комфортними?

Більше про проект «Котоманія» читайте на нашому тут

Ви можете залишити коментар
Всі коментарі проходять обов'язкову модерацію!


Оставить комментарий